Lexi Thompson Wiki, vaikinas, pasimatymai, uždarbis, grynoji vertė

Kokį Filmą Pamatyti?

Greita informacija

Gimimo data 1995 m. vasario 10 dAmžius 28 metai, 4 mėnesiaiTautybė AmerikosProfesija Golfo žaidėjasŠeiminė padėtis VienišasVyras/sutuoktinė Dar neIšsiskyręs Dar neVaikinas/Pasimatymas Taip (vardas neskelbiamas)Grynoji vertė NeatskleidžiamaAtlyginimas NeatskleidžiamaEtniškumas BaltasSocialinė žiniasklaida Twitter, InstagramVaikai/Vaikai Dar neAukštis 6 pėdos (183 cm)

Lexi Thompson yra profesionalus Amerikos golfo žaidėjas, dalyvaujantis LPGA ture. Jauniausia, laimėjusi golfo žaidėją JAV atvirajame „U.S. Women's Open“, jos laukia aukštas sūpynės ir 2007 m., būdama 12 metų, tapo profesionalia profesionalia golfo žaidėja. Lexi laimėjo Aldila Junior Classic ir tapo antruoju jauniausiu nugalėtoju Amerikos jaunių golfo asociacijoje. Ji taip pat laimėjo Westfield Junior PGA čempionatą ir tapo jauniausia jaunimo PGA čempionato nugalėtoja istorijoje.

Sunkus darbas jos karjerai:

2012 m. rugsėjį baigusi studijas Lexi įstojo į Luizianos valstijos universitetą, kad tęstų studijas, kurios padėjo jai pačiai susitvarkyti karjerą, ir nėra abejonių, kad ji pasirinks daryti ką nors kitaip nei iki šiol. toli.

Graži ir talentinga golfo žaidėja laimėjo šešis pagrindinius LPGA turus ir vieną moterų Europos turą. 2014 m. ji yra jauniausia moterų golfo žaidėja, laimėjusi „ANA Inspiration“ 2015 m. PGA čempionatą ir užėmė trečią vietą. Thompsonas sezoną pradėjo Pure Silk-Bahamas LPGA Classic, kur antrajame ture, bet pagal kai kurias wiki svetaines Brittany Lincicome laimėjo turnyrą su paukšteliu pirmoje atkrintamųjų varžybų duobėje.

Jos grynoji vertė:

Lexi, kuri veržiasi ir uždirba šiek tiek uždarbio, dabar turi 5 mln. Taip pat įskaitant apskaičiuotą grynąją vertę, pvz., akcijas, nekilnojamąjį turtą, pvz., jachtas ir privačius lėktuvus. Žinoma, įskaitant jos karjerą su dideliais sandoriais ir rėmėjais, sudarytais su didelėmis įmonėmis, tokiomis kaip Red Bull, Cobra-PUMA Golf ir Ciurichas.

Golfo žaidėjo meilės gyvenimas:

Asmeninis Lexi gyvenimas, ji nėra vedusi, tačiau artimiausiu metu gali atsirasti vaikinas ir romanai, tačiau žaidėjas to nepatvirtina. Joks kitas asmuo su ja nelydėjo viešumoje ir niekas neteigia, kad su ja susitikinėja, ar kas nors daugiau, be šios informacijos. Ji priklauso su golfu susijusiai šeimai, kurioje jos broliai taip pat yra golfo žaidėjai, Nicholas Thompson, vienas iš jos brolių, yra profesionalus golfo žaidėjas PGA ture. Be to, jos tėvas buvo jos caddie, bet dabar jis tarnauja Nikolajui, todėl mūsų talentingajai Lexi tapo lengva tobulėti golfo pasaulyje.

Trumpa biografija

Gimęs Koralų šaltiniuose Floridoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lexi pagimdė mama Amanda ir tėvas Scottas Thompsonas, kurie anksčiau buvo golfo treneris ir nuo mažens pradėjo dalyvauti ir laimėti varžybose. Dėl to ji ir du jos broliai Nicholas Thompson ir Cutis Thompson taip pat žavėjosi žaidimu nuo ankstyvos vaikystės, ji yra Amerikos pilietė ir priklauso baltaodžių tautybei, 6 pėdų ūgio. Visi trys vaikai, mokomi namuose, kad netrukdytų mokytis ir tuo pačiu galėtų daugiau laiko skirti žaidimui.